Vyběhněte v barvách!

01. ledna 2018 - 10. února 2018
Vyběhněte v barvách!
Jedním z partnerů našeho závodu je i dodavatel sportovního oblečení, které v davu běžců (nebo možná spíše běžkyň) určitě nepřehlédnete. Přečtěte si něco o barevném světě běžecké módy Nessi.

PŘEDBĚHNĚTE DOBU A OBLÉKNĚTE SI NA BĚH 

DESIGNOVOU I FUNKČNÍ „DRUHOU KŮŽI“ NESSI SPORTSWEAR

Ty tam jsou naštěstí doby, kdy si lidé na běh brali staré tepláky (nové si šetřili), ošlapané tenisky a plandavou bundu. Ti, kdo se běhu věnují pravidelně, dobře vědí, jak důležité je se správně vybavit. Funkční oblečení, které umí odvádět pot, zajistí nám příjemné a hřejivé klima je stejnou samozřejmostí, jako kvalitní běžecká obuv. A teď si představte, že má Váš běžecký outfit spoustu příjemných vychytávek (kapsiček, reflexních prvků), plně se přizpůsobí Vašemu tělu doslova jako druhá kůže a ještě krásně vypadá. Ano, i to je možné. Běžecké oblečení značky Nessi Sportswear takové je. Navrhují ho sami běžci a proto má vše, o čem jste kdy při svém běhu snili. Móda nabízející kolekce kalhot, triček, mikin, bund, kraťasů i sportovních sukní a řady doplňků je určena ženám i mužům a jejích benefitů využívá také řada známých sportovců. A co se týče barev a vzorů, je opravdu z čeho vybírat. Běžecká móda Nessi Sportswear je k dostání on-line na e-shopu Nessi:

Nessi

 

 

Velmi pohodlné, funkční, ale zároveň originální střihy, kvalitní materiály a atraktivní vzhled – i tak by se dala shrnout móda určená především pro běžce značky Nessi Sportswear. Hlavní odlišností je kromě krásných barev a vzorů, které jsou ve sportovní módě stále spíše ojedinělé, zejména fakt, že módu tvoří běžci. Ještě než se nový produkt dostane ven, je testován samotnými běžci, kteří nejlépe vědí, co od jednotlivých kousků sportovní módy potřebují. Všechno oblečení je tak domyšleno do posledního detailu a má vše, co od něj milovníci běhu očekávají – super materiál, střihy, švy, kapsičky, doplňky a řadu vychytávek. Oblečení Nessi splňuje i ty nejnáročnější požadavky, které může sportovec mít.

Ač je móda zaměřená především na běh, například legíny jsou velmi vyhledávané také milovnicemi jógy či vyznavači fitness. Přilnou na pokožku doslova jako druhá kůže a díky výjimečnému materiálu, který se roztahuje podle našeho pohybu do všech stran, nikde nic netlačí, neškrtí, nevíme o nich. Více informací na webu.

Značka NESSI SPORTSWEAR vznikla v Evropě v roce 2006. Původně se zaměřovala na kvalitní ponožky na běh, jelikož její zakladatel nemohl na trhu sehnat ponožky, které by mu na sport vyhovovaly. Následně je začal vyrábět i pro své okolí a záhy si založil e-shop pouze s běžeckými ponožkami. Následovala idea vytvořit designové, ale přitom plně funkční a technicky propracované legíny. Velkou výhodou módy Nessi je, že ji i dnes navrhují a vyrábějí lidé, kteří se věnují běhu a tak přesně vědí, kde co upravit, aby bylo oblečení pro běh co nejvhodnější a nejpohodlnější. To je také hlavní odlišnost od konkurence. V České republice se značka Nessi poprvé objevila v roce 2013, kdy se k nám dostaly první ponožky a legíny. Tuto originální módu si zamiluje každý, kdo ji vyzkouší – jasně ukazuje, že běžecká móda nemusí být buď (hezká) nebo (funkční). Nessi se to prostě podařilo skloubit. Více informací, ceny a ukázky jednotlivých kolekcí naleznete na webu.

Kemp Jestřábí 1
Lipno Naplno
Kitesport
Šumavský Pramen
Lipensko
Odlo
FTVS
Lyže lyže
Hory Doly
Svet behu
Houbis
Inov-8
Orgsu
Alpress