Training Day není závod ale zážitek

09. února 2021 - 13. února 2021
Training Day není závod ale zážitek
Vážení sportovci, jelikož v letošním roce není možné uspořádat klasický závod, připravili jsme pro vás akci Training Day. Co můžete očekávat a co určitě ne? Více v článku.

Co je Lipno Ice Marathon Training Day?

Lipno Ice Marathon Training Day je alternativou pro závod, který se letos v běžném režimu nemůže konat z důvodu nařízení vlády. Jedná se tedy o sportovní aktivitu, kdy vám umožníme přihlásit se do virtuálního závodu, změřit si svůj čas na reálné trati a poměřit svůj výkon s ostatními atlety. To vše individuálně a v souladu se všemi opatřeními proti šíření nákazy.

Co mohu na trati Training Day očekávat?

Vlastní sportovní zážitek, pohyb v překrásné šumavské přírodě a především dobrý pocit z pohybu, kdy si můžete poměřit své síly nejen sami se sebou, ale především s přírodou. Umožníme vám zasportovat si naplno, jako by Covid-19 ani neexistoval.

Co na trati Training Day určitě nebude?

Občerstvovací stanice, fanoušci, media a záchranáři. Toto vše je součástí klasického závodu Lipno Ice Marathon, jelikož ale i my musíme dodržovat přísná opatření, není možné vám zajistit servis, na který jste v rámci závodu zvyklí. Training Day se tak stává v podstatě drsnější variantou klasického závodu. Spolehnout se musíte tentokrát pouze sami na sebe - na vlastní občerstvení, na vlastní síly a na vlastní správná rozhodnutí. 

Co získám absolvováním Training Day?

Jedinečný pocit vítězství - sám nad sebou, nad ostatními sportovci, nad přírodou, nad drsnými podmínkami Lipna. A samozřejmě u výdejního okénka finisherskou placku, čaj, vývar a něco malého k občerstvení.

Věřte, že pro nás ale získáváte to nejcennější - pocit, že závod Lipno Ice Marathon, i přesto, že jej letos není možné uspořádat, má své sportovce, své fanoušky a především své vítěze. Vítězem Lipno Ice Marathonu i Training Day je totiž každý, kdo se na trať vydá a popere se s jejími drsnými podmínkami!

DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI!

Váš tým Lipno Ice Marathon

Kemp Jestřábí 1
Lipno Naplno
Lakeside
Kitesport
MOLO
Orgsu
Černá v Pošumaví
Houbis