Novinky pro 3. ročník!

02. ledna 2018 - 10. února 2018
Novinky pro 3. ročník!
Jedinečný Lipno Ice Marathon letos 10. 2. opět odstartuje výstřel ze startovní pistole z rukou starostky obce Černá v Pošumaví Ireny Pekárkové. Na jaké novinky se mohou závodníci těšit v tom letošním, již 3. ročníku?

Připravujeme nové značení tratě. Jelikož Lipno je pověstné svou bílou tmou, je potřeba dát závodníkům šanci vidět alespoň rámcově body, které na trati nesmí míjet. Nově tak značení doplní nouzová světla, která budou v pravidelných intervalech červeně blikat. Závodníci by je tak neměli přehlédnout ani za té nejhustší lipenské mlhy.

Další novinkou je nový partner závodu – společnost Icebug running, která se specializuje na výrobu běžeckých bot s integrovanými hřeby – tedy ideální boty pro běh po zamrzlém lipenském jezeře. Závodníci mají již nyní – před závodem – zajištěnou slevu na nákup tohoto typu běžeckého vybavení přímo v e-shopu Icebugrunning.cz.

Nově pro závodníky Lipno Ice Marathonu připravil slevu i tradiční partner  - společnost Nessi Sport. Sice obléká především ženy, ale není lepší dárek pro běžkyni, než elegantní běžecké oblečení, ve kterém při závodě bude jednoznačně vynikat? Barevné legíny, mikiny a další běžecké doplňky pro běžkyně můžete také zakoupit se slevou ještě před závodem přímo na stránkách e-shopu Nessisport.cz.

Buďte vidět, dobře se obujte a připravujte se na závod. Vystartujeme již za 38 dní!

 

Kemp Jestřábí 1
Lipno Naplno
Lakeside
Kitesport
MOLO
Orgsu
Černá v Pošumaví
Houbis