Co když LIM 2021 neproběhne?

18. ledna 2021 - 13. února 2021
Co když LIM 2021 neproběhne?
Často se ptáte, jak to bude s Vaším startovným, když závod Lipno Ice Marathon 2021 neproběhne. Máme pro vás několik odpovědí.

Většina z vás se obává, že vzhledem k situaci spojené s COVID-19 a současnými nařízeními vlády Lipno Ice Marathon 2021, neproběhne. Zde tedy několik odpovědí na nejpalčivější otázky:

 

Co když se závod vůbec nebude konat?

Takovou vaiantu si vůbec nepřipouštíme, závod chceme uspořádat i přes všechny "klacky pod nohama" v souladu s nařízeními vlády. Veškeré předstartovní, startovní a postartovní procedury tak s nejvyšší pravděpodobností budeme řešit on-line, eventuálně v odstupu, s rouškou a individuálně.

Co moje již uhrazené startovné? Přijdu o něj?

O své peníze určitě nepřijdete. V případě, že by byl závod zrušen, vrátíme vám vámi uhrazené startovné v plné výši. Pokud budete chtít, je možné také celou částku startovného převést do dalšího ročníku - 2022 a tím získat rovnou platnou registraci pro 7. ročník závodu. 

Co dělat pro to, aby mi bylo startovné vráceno?

V takovém případě doporučujeme kontaktovat nás na náš email s žádostí o vrácení startovného (nebo převedení do dalšího roku). V případě, že byste chtěli své startovné ponechat také na našem účtu pro účely uhrazení všech nákladů spojených s administrací a přípravou závodu LIM 2021 a tím tak podpořit celý závod Lipno Ice Marathon, je to možné. 

Bude se přesto konat alespoň nějaká varianta závodu?

V případě, že by z důvodu nařízení nešlo závod uspořádat, máme pro vás ještě jednu variantu - trať tedy určitě postavíme.
Bude se jednat o Lipno Ice Marathon 2021 Training Day. V takový moment máte stále nárok na vrácení svého startovného, protože podmínky pro účast v Training Day budou zcela jiné.

Co Lipno Ice Marathon 2021 Training Day znamená?

Lipno Ice Marathon 2021 Training Day bude plně v souladu s opatřeními nastavenými vládou. Trať bude vytyčena a vy budete mít možnost registrovat se do systému, kde uvidíte svůj čas, polohu a výsledky oproti ostatním účastníkům. Z hlediska sportovního výkonu a možnosti se konfrontovat se soupeři tak rozhodně absolvujete trénink na naší pověstné trati, jak má být, jen zkrátka bude chybět "ta paráda okolo". 

Co musím splňovat pro účast v Training Day?

Vlastnit musíte chytrý telefon nebo hodinky, aby vás naše časomíra nejen viděla, ale i měřila váš výkon.V den konání Training Day bude nutné, abyste si u výdejního okénka zakoupili poukaz na svůj horký čaj, vývar a finisherskou placku, které Vám vydáme, až se vrátíte z trati. Cena tohoto poukazu je 200,- Kč. 

Jak bude Training Day probíhat?

Podmínky startu, účasti a definici a vyznačení tratě Vám ještě upřesníme, ale protože fakticky nejde o závod, vydáváte se na trať opravdu na vlastní nebezpečí. Nebojte, ve štychu vás nenecháme a když budete potřebovat pomoc, určitě pro vás uděláme vše, co bude v našich silách. Nicméně na trati ale nebudou přítomni záchranáři ani občerstvovači a po návratu z trati na vás bohužel nebude čekat vyhlášení. Výsledky budou - ostatně jako vše - online dostupné. U výdejního okénka si na svou poukázku po návratu vyzvednete horký čaj, vývar a finisherskou placku. 

Jakékoliv další dotazy k zodpovězení i pro ostatní uvítáme - proto se nebojte psát na náš email!

 

 

Kemp Jestřábí 1
Lipno Naplno
Kitesport
Šumavský Pramen
Lipensko
Odlo
FTVS
Lyže lyže
Hory Doly
Svet behu
Houbis
Inov-8
Orgsu
Alpress